Fizjoterapia Sandomierz. Gabinet prywatnej fizjoterapii w Sandomierzu.

Szanowni pacjenci! Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu fizjoterapii mieszczącego się przy ul. Wojska Polskiego 12 lok. 6 w Sandomierzu.

Gabinet znajduje się na parterze w świetnie wyposażonym budynku w którym znajdują się m.in inne gabinety. Każde z pomieszczeń jest klimatyzowane i przygotowane w profesjonalny sposób do świadczenia usług zarówno medycznych jak i komercyjnych. Niewątpliwie dużym atutem jest dostęp do parkingu. Korzystając z wizyty nie musimy martwić się o miejsce parkingowe. Poza tym jest ono w 100% bezpłatne co dodatkowo ułatwia wizytę w gabinecie. Poniżej mapka z lokalizacją.

Dlaczego tak uważam? Zatrzymajmy się na chwilę przy zawodzie FIZJOTERAPEUTY. Czym właściwie jest FIZJOTERAPIA i kim jest FIZJOTERAPEUTA? Za chwilę dowiesz się dlaczego warto skorzystać z pomocy fizjoterapeuty!

  • FIZJOTERAPIA to nic innego jak działania mające na celu utrzymanie maksymalnej sprawności człowieka. A dokładniej jego aparatu ruchu i nie tylko! Śmiało można powiedzieć że działania z zakresu fizjoterapii dotyczą pracy z każdym układem ludzkiego ciała. Działania fizjoterapeutyczne mogą polegać na działaniach prewencyjnych, pre-rehabilitacyjnych jak i tych które mają na celu usprawnić daną osobę już po przebytym urazie lub kontuzji. Jak widzisz FIZJOTERAPIA to działania konieczne w walce z kontuzjami które dopiero się „rozwijają” jak i z tymi które wprowadziły już konkretne ograniczenia lub ból.
  • FIZJOTERAPEUTA to osoba posiadająca wyższe wykształcenie. Studia o kierunku FIZJOTERAPIA są studiami trwającymi 5 lat! W trakcie studiów FIZJOTERAPEUTA zdobywa wiedzę, doświadczenie jak i umiejętności w trakcie wielu zajęć takich jak: anatomia, biomechanika, kinezjologia, masaż, terapia manualna, biochemia, farmakologia, fizykoterapia itd. Biorąc pod uwagę tematykę poszczególnych zajęć przyszły FIZJOTERAPEUTA bierze udział w zajęciach na poszczególnych blokach szpitalnych pracując z pacjentami z oddziałów: neurologii, ortopedii, onkologii, pediatrii, kardiologii itp. 
  • Dodatkowo przyszły FIZJOTERAPEUTA w trakcie swoich studiów musi odbyć wiele godzin praktyk zawodowych w celu zdobycia odpowiednich umiejętności oraz wiedzy jak i doświadczenia oraz posiadać prawo wykonywania zawodu zgodnie z ustawą o zawodzie FIZJOTERAPEUTY.

W CZYM MOGĘ CI POMÓC JAKO FIZJOTERAPEUTA? 

Fizjoterapia to bardzo rozbudowana dziedzina przywracania pacjenta do pełnej sprawności. Działania fizjoterapeutyczne mogą pełnić funkcję stricte prewencyjną jak i tą dzięki której pacjent wróci do pełnej sprawności. Co należy przez to rozumieć? Jeśli czujesz ból danego segmentu ciała warto zainterweniować w porę aby nie doprowadzić do większego bólu czy ograniczeń.

Jeśli już doszło do uszkodzenia np.: stawu kolanowego lub stawu ramiennego lub w wyniku ingerencji chirurgicznej dana funkcja została „upośledzona” to odpowiednie działania fizjoterapeutyczne odgrywają tutaj kluczową rolę! Fizjoterapia to dobre rozwiązanie w przypadku dysfunkcji:

  • pochodzenia kostno-stawowego
  • stawów skroniowo-żuchwowych
  • trzewi 
  • układu nerwowego 
  • układu mięśniowo-powięziowego 
  • sportowych 
  • układu limfatycznego…oraz wiele innych!

NIE CZEKAJ I UMÓW SWOJĄ WIZYTĘ JUŻ DZIŚ. PRYWATNY GABINET FIZJOTERAPII W SANDOMIERZU UL. WOJSKA POLSKIEGO 12 LOK. 6. SERDECZNIE ZAPRASZAM!